nova

Zunanji 50 Metrov svjetlovodni Spustite Kabel Podaljšek SC/UPC SM SX svjetlovodni Kika

€11.78

Dobavljivost : Na zalogi

  • sku: n732
V košarico

Oznake: Svjetlovodni, priključek svjetlovodni, priključek vlaken, kika sc upc, optična kika, kolo igrača, optična moč, 50 ktm, conector sc upc, aluminij okvir bmx.

Produt Podrobnosti:

1.Zunanji 50 Metrov svjetlovodni Spustite Kabel Podaljšek SC/APC SM SX svjetlovodni Kika

2.Dolžina:50 M

3.Barva:Črna

4.Tip:Natezno kovinske ojačitve

5.Vstavljanje Izguba: Manj Kot 0,3 dB ,Vrne Izguba:več kot 50dB

  • Dolžina: 50m
  • Tip konektorja: SC/UPC
  • Blagovna Znamka: sarhang
  • Vlakna Tipa: En način SMF
  • Optični Kabel Materiala: PVC

Podobni izdelki


12pcs/set Fiber Optic Komplet orodij z FC-6S Vlaken Cleaver in Optični Merilnik Moči 5km Vizualne Napake Lokator Žica striptizeta ftth orodje
nova

12pcs/set Fiber Optic Komplet orodij z FC-6S Vlaken Cleaver in Optični Merilnik Moči 5km Vizualne Napake Lokator Žica striptizeta ftth orodje


€29.84

Vizualne Napake Lokator Specifikacija Vrsta Podatki Izhodna Moč >1mW 5KM Wavlength 650nm 2Hz Da, Connetor Univerzalni Priključek Baterija AA2 Temperatura Skladiščenja -20---+70 Delovna Temperatura -10---+60 Laser Tipa LD Teža 178g Dimenzije 168mm27mm FC-6S

V košarico
Krog Kabel Slitter RCS-158 Fiber Optics Žice Odstranjevalcev 19-40 mm svjetlovodni iz Nerjavečega Jekla Cevi Kabelske Striptizeta Suknjič Slitter
nova

Krog Kabel Slitter RCS-158 Fiber Optics Žice Odstranjevalcev 19-40 mm svjetlovodni iz Nerjavečega Jekla Cevi Kabelske Striptizeta Suknjič Slitter


€52.56

······Specifikacija· * ····· Krog Kabel Slitter RCS-158 Fiber Optics Žice Odstranjevalcev 19-40 mm svjetlovodni iz Nerjavečega Jekla Cevi Kabelske Striptizeta Suknjič Slitter Describtion Dva orodja, oblikovana za hitro, varno in natančno suknjič odstranitev PE, PVC, gume in druge jopiči svjetlovodni kabli – odlično orodje za natančno suknjič stripping

V košarico
Dell Mreženje SFP-10G-USR Združljiv 10GBASE-USR SFP+ 850nm 100m DOM oddajnik in Sprejemnik
nova

Dell Mreženje SFP-10G-USR Združljiv 10GBASE-USR SFP+ 850nm 100m DOM oddajnik in Sprejemnik


€15.26

Dell Mreženje SFP-10G-USR Združljiv 10GBASE-USR SFP+ / Oddajnik (SDT, 850nm, 100 m, LC, DOM) Podrobnosti Izdelka Dell Resnično SFP-10G-USR Prodajalec Ime LODFIBER Obrazec Vnesite SFP+ Max Hitrost Podatkov 10.3125 Gbps Valovna dolžina 850nm Max Kabel Razdalji 100 m nad OM3 SDT Vmesnik LC duplex Optičnih Komponent VCSEL 850nm Tip Kabla SDT DOM Podporo, Da TX Moč -7.3~-1dBm

V košarico
Pridružite Se Naše Novice